Aktivity pre deti od 9 rokov
Fly4Fit

Aktivity pre deti od 9 rokov

Chcem vedieť viac
Aktivity pre deti od 9 rokov
FlyKids

FlyKids

FlyKids je naša značka, pod ktorou ponúkame kurzy vzdušnej akrobacie pre deti od 8 rokov. Okrem akrobacie na vzdušnej slučke (aerial sling alebo flyfitová plachta zavesená v tvare písmena "U") si deti vyskúšajú základy cvičenia na vzdušných kruhoch a vzdušných šáloch. Toto "náradie" vďaka svojej nestabilite pomáha zapájať do pohybu svaly celého tela. Všetky tieto pomôcky sú veľmi hravé a inšpiratívne pre všetky deti, ktoré radi lezú, hojdajú a zamotávajú sa a neboja sa výšok. Vyžaduje si však dobrú orientáciu v priestore a aspoň základné poznanie svojho tela, preto necvičíme s deťmi mladšími ako 8 rokov. Na všetkých hodinách FlyKids nacvičujeme aj malé choreografie a zostavy, v ktorých na tématických vystúpeniach ukážeme, čo sa deti naučili.

Súčasťou cvičenia sú aj jednoduchšie akrobatické prvky s rôznou obtiažnosťou v závislosti od veku detí, pričom povinne používame aj ochranné pomôcky ako gymnastické žinienky. Pred nástupom do kurzu je nutné, aby rodič podpísal prihlášku a proložil k nej kópiu preukazu poistenca.
Kurzy sú rozdelené podľa skúseností detí a obtiažnosti kurzu.  Pokročilé deti pokračujú pod hlavičkou športového klubu FLY4FIT, o.z. v pravidelných tréningoch aj v školskom roku 2022/23. Do skupín pokročilých detí zaraďujeme nové deti až po absolvovaní skráteného 6-týždňového kurzu FlyKids Starter. Nakoľko už od prvej hodiny dávame dôraz na techniku prevedenia jednotlivých prvkov, trikov a celkového pohybu vo vzduchu, nie je možné, aby dieťa tento štartovací kurz preskočilo. 

Pre nové deti od 9 rokov (pričom platí, že vek 9 rokov musí dieťa dosiahnuť ku dňu začatia kurzu! a deti - začiatočníkov ponúkame skrátené 4 a 6-týždňové kurzy FlyKids Starter. Aktuálne máme otvorené prihlasovanie až na dva termíny:
PONDELOK 16:45 od 20.3. do 24.4
PIATOK 14:30 od 24.3. do 12.5.
Kurz je určený pre deti od 9 rokov, to znamená, že ku dňu začiatku kurzu už dosiahli 9 rokov. Bude zameraný na osvojenie si základov pohybu vo vzduchu na slingu - látke zavesenej zo stropu v tvare písmena U.
Cvičíme v skupine maximálne 6 detí, skupinu otvárame od 4 prihlásených. V cene sú 4, resp. 6 tréningov v rovnakom čase, to znamená, že ak dieťa prihlásite na pondelkový termín, bude mať pravidelne, každý pondelok okrem sviatkov, zabezpečené miesto. V prípade vymeškania majú deti nárok na 1 náhradu.
Prosím, neprihlasujte deti na oba termíny - v prípade, ak tak urobíte, bude Vaša rezervácia zrušená a budeme Vás držať ako náhradníka na druhom termíne. Až keď sa termín nenaplní, bude možné obsadiť miesto aj na druhom termíne v týždni.
Na kurz sa prihlasuje iba na prvu hodinu cez link v našom rezervačnom systéme:
➡️Pondelok 16:45:
➡️Piatok 14:30
V prípade, ak je kurz plný, využite, prosím, možnosť prihlásiť sa ako náhradník. Po vytvorení rezervácie Vám bude na zadaný mail zaslané potvrdenie o rezervácii. Hneď, ako sa kurz naplní, Vás budeme kontaktovať na zadaný mail a pošleme Vám informácie ku kurzu, prihlášku a údaje k platbe.
FlyKids je naša značka so zapísanou ochrannou známkou, ktorá garantuje kvalitu vedenia hodín, obsahu cvičenia ako aj zaistenia bezpečnosti na samotnom cvičení i vo vytváraní správnych pohybových návykov. Oba kurzy vedú certifikované lektorky, ktoré majú skúsenosti s vedením FlyKids a budú pre deti kvalitným sprievodcom na ceste učenia sa základov vzdušnej akrobacie.

Rezervovať termín
FlyKids Starter - 54€ 6-týždňový kurz, 38€ 4-týždňový kurz
FlyKids kurzy (ŠK FLY4FIT, o.z.) - 35€ mesačne
PoleKids

PoleKids

Kurz PoleKids v školskom roku 2022/23 otvárame od 5.februára v termíne NEDEĽA 16:15 pre všetky deti (ideálne) od 10 rokov Kurz bude trvať 4 týždne, počas prázdnin necvičíme, posledná hodina bude 5.3.2023 a následne podľa záujmu otvoríme nový kurz alebo budeme pokračovať. Kurz povedie Saška Vrbenská Knoppová, ktorá pripravuje deti aj na pole dance súťaže a dokonca sa sama aj so svojou zverenkyňou Miškou zúčastnila Majstrovstiev sveta POSA v Taliansku.
Cena kurzu je 38€ a prihlasuje sa na tomto linku: https://booking.reservanto.sk/Modal/?Id=3494&appId=653338
Miest je k dispozícii iba obmedzený počet, preto neváhajte a prihláste svoje dieťa už dnes.
Rezervovať termín

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií