Aktivity pre deti od 9 rokov
Fly4Fit

Aktivity pre deti od 9 rokov

Chcem vedieť viac
Aktivity pre deti od 9 rokov
FlyKids v školskom roku 2023/24

FlyKids v školskom roku 2023/24

Kurzy vzdušnej akrobacie pre deti od 9 rokov pre školský rok 2023/24 začnú už od 4. septembra!
Pokračujeme v dvoch formách kurzov:
✅️ ako športový klub, ktorého tréningy prebiehajú počas celého školského roka s výnimkou prázdnin
✅️ ako skrátené 6 až 8-týzdňové kurzy pre začiatočníkov pod názvom FlyKids Starter
Registrácia na kurzy športového klubu bude spustená 25.8., rodičov budeme informovať mailom o zaradení do jednotlivých skupín; väčšina rodičov už základné informácie má.
Pre nové deti - záujemcov o kurz FlyKids Starter - pripravujeme v týždni 4.-8.9. nábory, na ktoré je potrebné miesto si rezervovať cez náš rezervačný systém na webe od 25.8. (stačí kliknúť na ktorýkoľvek odkaz "rezervovať termín"). Pre obrovský záujem pristupujeme k možnosti náboru, nakoľko nedokážeme našou kapacitou pokryť záujem (v 1 skupine môže byť iba 6 detí). Po skončení skráteného kurzu otvoríme nové FlyKids Starter kurzy a o termínoch náboru budeme vopred informovať.
Športový klub bude naďalej trénovať v leveli L2 až L4 na slingoch, šáloch a kruhoch, vyššie skupiny budú mať tréningy v trvaní 75-90 minút. Okrem toho ponúkame aj novinku - gymnastiku ako doplnkový tréning k vzdušnej akrobacii. Do športového klubu nové deti neberieme, nakoľko zameranie tréningov vyžaduje už určitú pokročilosť.
Nezabudnite! Začíname už v prvý školský deň!


Rezervovať termín

FlyKids

FlyKids

FlyKids je naša značka, pod ktorou ponúkame kurzy vzdušnej akrobacie pre deti od 9 rokov. Okrem akrobacie na vzdušnej slučke (aerial sling alebo flyfitová plachta zavesená v tvare písmena "U") si deti vyskúšajú základy cvičenia na vzdušných kruhoch a vzdušných šáloch. Toto "náradie" vďaka svojej nestabilite pomáha zapájať do pohybu svaly celého tela. Všetky tieto pomôcky sú veľmi hravé a inšpiratívne pre všetky deti, ktoré radi lezú, hojdajú a zamotávajú sa a neboja sa výšok. Vyžaduje si však dobrú orientáciu v priestore a aspoň základné poznanie svojho tela, preto necvičíme s deťmi mladšími ako 8 rokov. Na všetkých hodinách FlyKids nacvičujeme aj malé choreografie a zostavy, v ktorých na tématických vystúpeniach ukážeme, čo sa deti naučili.

Súčasťou cvičenia sú aj jednoduchšie akrobatické prvky s rôznou obtiažnosťou v závislosti od veku detí, pričom povinne používame aj ochranné pomôcky ako gymnastické žinienky. Pred nástupom do kurzu je nutné, aby rodič podpísal prihlášku a proložil k nej kópiu preukazu poistenca.
Kurzy sú rozdelené podľa skúseností detí a obtiažnosti kurzu.  Pokročilé deti pokračujú pod hlavičkou športového klubu FLY4FIT, o.z. v pravidelných tréningoch aj v školskom roku 2023/24. Do skupín pokročilých detí zaraďujeme nové deti až po absolvovaní skráteného 6-týždňového kurzu FlyKids Starter. Nakoľko už od prvej hodiny dávame dôraz na techniku prevedenia jednotlivých prvkov, trikov a celkového pohybu vo vzduchu, nie je možné, aby dieťa tento štartovací kurz preskočilo. 

Pre nové deti od 9 rokov (pričom platí, že vek 9 rokov musí dieťa dosiahnuť ku dňu začatia kurzu! a deti - začiatočníkov ponúkame skrátené 4 a 6-týždňové kurzy FlyKids Starter, o termínoch pre školský rok 2023/24 budeme informovať koncom augusta.
Kurz je určený pre deti od 9 rokov, to znamená, že ku dňu začiatku kurzu už dosiahli 9 rokov. Bude zameraný na osvojenie si základov pohybu vo vzduchu na slingu - látke zavesenej zo stropu v tvare písmena U. Cvičíme v skupine maximálne 6 detí, skupinu otvárame od 4 prihlásených. V cene sú 4, resp. 6 tréningov v rovnakom čase. V prípade vymeškania majú deti nárok na 1 náhradu.

FlyKids je naša značka so zapísanou ochrannou známkou, ktorá garantuje kvalitu vedenia hodín, obsahu cvičenia ako aj zaistenia bezpečnosti na samotnom cvičení i vo vytváraní správnych pohybových návykov. Oba kurzy vedú certifikované lektorky, ktoré majú skúsenosti s vedením FlyKids a budú pre deti kvalitným sprievodcom na ceste učenia sa základov vzdušnej akrobacie.

Rezervovať termín

PoleKids

PoleKids

Kurz PoleKids v školskom roku 2023/24 otvárame od 17.sepmebra v termíne NEDEĽA 16:15 pre všetky deti (ideálne) od 10 rokov Kurz bude trvať 6 týždňove, počas prázdnin necvičíme, posledná hodina bude 22.10.2023 a následne podľa záujmu otvoríme nový kurz alebo budeme pokračovať. Kurz povedie Saška Vrbenská Knoppová, ktorá pripravuje deti aj na pole dance súťaže a dokonca sa sama aj so svojou zverenkyňou Miškou zúčastnila Majstrovstiev sveta POSA v Taliansku.
Cena kurzu je 64€ a prihlasovanie bude spustené koncom augusta.

Rezervovať termín

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií